Logo firkantet.png
Untitled-7.png

Morten Hofstad

Faglig leder

Mob: 98 05 50 52

Epost: morten@byggeveiledning.no

Elisabeth Hagen

Daglig leder/ Økonomi

Mob: 45 45 84 77

Epost: elisabeth@byggeveiledning.no

John  Magnusson

Våtromskoordinator/ Prosjektleder

Mob: 97 52 01 01

Epost: john@byggeveiledning.no

Espen Eggum

Prosjektleder

Mob: 911  44 576

Epost: espen@byggeveiledning.no

Daniela Paez

Fotograf/ Innholdsprodusent

Mob: 98 61 30 76

Epost: daniela@byggeveiledning.no

Frederik Wik

Fotograf/ Innholdsprodusent

Mob: 90 21 99 52

Epost: frederik@byggeveiledning.no

DSC_5366_edited_edited.jpg
Har du behov for våre tjenester?

Ring oss, eller fyll ut kontaktskjemaet, så tar vi kontakt.

Besøksadresse: Rosenholm Campus, Rosenholmveien 25, 1414 Trollåsen

Tlf: 95 85 19 99

Kontortid: Mandag til fredag kl. 08-16

  • Facebook
  • YouTube
  • Pinterest
  • Instagram

Takk for din henvendelse :)