Icon 1_300x.png

Morten Hofstad

Daglig og faglig leder

Mob: 98 05 50 52

Epost: morten@byggeveiledning.no

Elisabeth Hagen

Kursansvarlig/ Økonomi

Mob: 45 45 84 77

Epost: elisabeth@byggeveiledning.no

Espen Eggum

Prosjekt- og salgsansvarlig

Mob: 91 14 45 76

Epost: espen@byggeveiledning.no

John  Magnusson

Våtromskoordinator/ Prosjektleder

Mob: 97 52 01 01

Epost: john@byggeveiledning.no

Frederik Wik

Fotograf/ Innholdsprodusent

Mob: 90 21 99 52

Epost: frederik@byggeveiledning.no

Joachim Follestad

Våtromskoordinator/ Prosjektleder VVS

Mob: 95 98 84 94

Epost: joachim@byggeveiledning.no

shutterstock_476877844.jpg
Har du behov for våre tjenester?

Ring oss, eller fyll ut kontaktskjemaet, så tar vi kontakt.

Besøksadresse: Rosenholm Campus

Rosenholmveien 25 1414 Trollåsen

Tlf: 95 85 19 99

Kontortid: Mandag til fredag kl. 08-16

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

Takk for din henvendelse